Zrcadlo, zrcadlo...Juno vám pomůže s make-upem i selfíčkem

Líčení bez správného osvětlení může dopadnout všelijak. Kosmetické zrcadlo, které zajistí optimální intenzitu a barvu světla pro různé příležitosti, je tak samo o sobě skvělý nápad. Přidejte ještě propojení s chytrým telefonem, speciální osvětlení pro focení kvalitních selfíček, podstavec jako odkládací plochu a možnost proměny ve stolní lampu a máte jedno z nejchytřejších zrcadel na světe.

  • 27. března 2017
bulb

Zrcadlo, zrcadlo...Juno vám pomůže s make-upem i selfíčkem

main-article
bulb
main-article

Dendrobium: Jak vypadá futuristické vozidlo inspirované květinou?

Singapurská technologická společnost Vanda Electrics, která se specializuje na vývoj elektrických vozidel, představila pod svou dceřinou značkou Dendrobium Motors nepřehlédnutelný elektromobil. Vozidlo má totiž velice odvážný design, který vychází ze vzhledu exotické orchideje a neztratil by se ve sci-fi filmu. Kromě toho slibuje, že zrychlení z nuly na 100 km/h zvládne za 2,7 sekundy.

  • 26. března 2017
bulb
main-article

The Frame: Ozdobte si stěnu televizí Samsung maskovanou za obraz

Něco mezi televizí, fotorámečkem a pohyblivými obrazy a fotografiemi, jaké znají fanoušci Harryho Pottera. Tak vypadá The Frame, který je výsledkem spolupráce značky Samsung a designového studia Fuseproject. Co je na něm zajímavého? Chytrý rám, který je ve skutečnosti Ultra HD televizí, se tváří jako klasický obraz, dokáže ovšem reagovat na lidskou přítomnost nebo se přizpůsobit okolnímu světlu.

  • 23. března 2017
bulb
main-article

Zařízení se solárním pohonem vyrábí vodu ze vzduchu. Postavit si jej můžete i vy!

V okolním ovzduší se nachází proměnlivé množství vodních par, které se za určitých podmínek mohou přeměnit zpět do kapalného stavu. Proč se tedy nepokusit o získání vody přímo ze vzduchu? Tato myšlenka stála na počátku vývoje kuriózního zařízení, které má ambice pomáhat především v lokalitách sužovaných nedostatkem pitné vody.

  • 21. března 2017
bulb
main-article

Zakopáváte stále o kabely? Ukryjte je do stylového hráškového lusku

Použít prodlužovací zásuvku může být v některých situacích nutností. Vzhledově však klasická zásuvková lišta místnosti obvykle moc nepřidá a těch kabelů všude kolem... Hrášková „prodlužovačka“ oceněná za vynikající design je důkazem, že zásuvky mohou být barevné a originální. Tato je navíc, nejen díky silikonovým kloboučkům, dokonce i vysoce praktická.

  • 18. března 2017
bulb
main-article

Budoucnost ve vašich rukách: Startup Keyo představil platby pomocí otisku dlaně

Zase pozdě. Po pátém odložení budíku opouštíte byt rychlostí superhrdiny Flashe. O přípravě snídaně nemůže být řeč. No co, koupíte si ji cestou v pekárně. „Jedno espresso bez cukru a croissant“, prosíte obsluhu, zatímco se zběsile se prohrabujete v kabelce. Fronta za vámi roste, slečna za pokladnou začíná být netrpělivá a vám dochází, že jste peněženku nechali doma. Tohle se vám s Keyo nestane.

  • 16. března 2017

Starší články

Z výrobních závodů technologických společností se roboti přesouvají do našich domácností.

Nahoru