GoPro má svého drona. Dlouho očekávaná kvadrokoptéra dostala jméno Karma

Kalifornská společnost GoPro se proslavila výrobou odolných minikamer, které jí zajistily přízeň milionů dobrodruhů po celém světě. Firma postupně představila několik generací miniaturních kamerek a veřejnost zatím očekávala, jakou cestou se GoPro dále vydá. Společnost zůstala věrná nevšednímu zaznamenávání reality, a tak se rozhodla své produktové portfolio rozšířit o dron s označením Karma.

  • 27. září 2016
bulb

GoPro má svého drona. Dlouho očekávaná kvadrokoptéra dostala jméno Karma

main-article
bulb
main-article

Topná sezona za dveřmi: 4 tipy, jak během zimy neprotopit majlant

Ještě před pár dny si počasí říkalo o letní šaty, kraťasy a sluneční brýle. Proto mohl rychlý nástup deštivého podzimu leckoho zaskočit. Padající listí i teploty navíc značí, že se blíží topná sezona. Přejete si, aby byl váš domov během chladných měsíců příjemně prohřátý, ale zároveň nechcete finančně vykrvácet? Známe čtveřici tipů, díky nimž vás výdaje za topení nezruinují ani nepřipraví o zdraví.

  • 22. září 2016
bulb
main-article

Nissan Qashqai, jak ho neznáte. Prohlédněte si vůz „nakreslený“ 3D perem

Crossover Qashqai patří mezi klíčové modely japonské automobilky Nissan. Ta v letošním roce představila omezenou sérii Qashqai Black Edition. Společnost proto přizvala ke spolupráci britskou umělkyni Grace Du Prez, která pro ni vytvořila neobvyklou skulpturu. K jejímu vzniku využila pero 3Doodler a 13,8 kilometru speciálního 3D inkoustu. Výsledkem je unikátní model v měřítku 1:1.

  • 20. září 2016
bulb
main-article

IFA 2016: Čím se výrobci elektroniky pochlubili na berlínském veletrhu?

Mezinárodní veletrh IFA, který se už od roku 1924 koná v Berlíně, představuje pro velké výrobce elektroniky i ambiciózní startupy ideální příležitost pro prezentaci novinek a posledních technologických výkřiků. Nejinak tomu bylo i v letošním roce. Počátkem září se německá metropole proměnila v ráj všech mobilních a počítačových maniaků, geeků a hračičků. Co na veletrhu zaujalo nás?

  • 16. září 2016
bulb
main-article

Pozor! RWE mění jméno, od října si bude říkat innogy

V následujících měsících možná narazíte na dodavatele energií s názvem innogy a logem připomínajícím písmeno „I“. Nepůjde však o žádného nováčka, nýbrž o společnost RWE, která od počátku října ponese nové jméno. Už nyní ovšem probíhá kampaň, v níž energetická skupina své klienty a veřejnost informuje o změně značky a jména, aby eliminovala případné zmatky a nejasnosti.

  • 13. září 2016
bulb
main-article

Chytrý průvodce: Díky aplikaci Ping se v dočasném bydlení neztratíte

Stále více lidí při cestování využívá portál Airbnb. Ten turistům umožňuje, aby se místo hotelu ubytovali v bytech či domech obyvatel cílové destinace, a tak si mohli vychutnat autentickou atmosféru. Chytrá aplikace Ping, která je absolventskou prací německého designéra Kristiana Knoblocha, pomůže hostům, aby se v dočasně pronajatých prostorech zorientovali a cítili se takřka jako doma.

  • 12. září 2016

Starší články

Z výrobních závodů technologických společností se roboti přesouvají do našich domácností.

Nahoru