Fotovoltaické panely na střechu

0 let
je průměrná návratnost
0 dny
je průměrná délka instalace
Přehrát
Podívejte se na výhody fotovoltaických panelů

3 výhody fotovoltaických panelů

Vysoká návratnost – Výnos i 10 procent ročně může být realitou
Dlouhá životnost – Kvalitní fotovoltaické panely vydrží i více než 30 let.
Nezávislost – Cena elektřiny poroste. Zajistěte se ještě teď

Už jen krůček ke konzultaci zdarma

Vyplněním formuláře získám možnost zdarma se informovat o možnostech instalace fotovoltaických panelů a návratnosti celé investice.

Odesláním formuláře souhlasíte s předáním vyplněných údajů do E.ON Energie, a.s., IČ: 260 78 201, za účelem Vašeho kontaktování v následujících 14 dnech a poskytnutí bezplatné konzultace v rozsahu až 30 minut v oblasti fotovoltaiky a fotovoltaických panelů. Více informací o zpracování Vašich údajů společností E.ON a o Vašich právech se můžete dozvědět na webových stránkách www.eon.cz v sekci Ochrana osobních údajů.

Přečtěte si nejčastější otázky, na které se ptají zájemci o fotovoltaické systémy

Fotovoltaická elektrárna vyrábí elektřinu ze slunečníchpaprsků, které dopadají na fotovoltaické panely na vaší střeše. Tuto vyrobenou energii dále zpracovává tzv. střídač, který ji pak posílá do vaší vnitřní domovní sítě. V Českuročně taková soukromá elektrárna vyrobí zhruba 1 000x víc energie, než jaký je její instalovaný výkon. Například pokud budete mít na střeše instalovaný výkon 4 kWp, vyrobíte za rok zhruba 4 000 kWh energie. Tu ale nespotřebujete všechnu a nevyužitá energie se ztratí v distribuční síti. My vám elektrárnu navrhneme tak, abyste skoro dvětřetiny energie, kterou si vyrobíte, byli schopni využít v domácnosti.

Celková výroba solární energie je v zimě nižší o 80 % než v létě, protože světla je obecněméně a solární panely elektřinuvyrábějíprávě z něj.

Vždycky záleží na tom, jaký systém zvolíte a kolik spotřebujete energie. U fotovoltaické elektrárny s výkonem 3,575 kWp a počáteční investicí 139 900 Kč se vám může všechno vrátit za 8,5 roku (bez Virtuální baterie to může být o rok víc). Důležitou roli hrají taky dotace. Jejich výše je vždycky taková, aby byla návratnost investice nižší než životnost systému.

Zavřít okno