Jak zřídit elektrickou přípojku a kolik za ni zaplatíte?

Plánujete ke své nemovitosti zavést elektřinu? Pak vás čeká zřízení elektrické přípojky. Zjistěte, co všechno k tomu potřebujete, jak postupovat a kolik vás taková přípojka bude stát.

  • 10. června 2024
bulb

Jak zřídit elektrickou přípojku a kolik za ni zaplatíte?

main-article
bulb
main-article

Zálohy na energie rostou. Jak nastavit jejich výši?

Přišla vám faktura od dodavatele energií a vy jste si všimli nového předpisu záloh, které jsou vyšší, než tomu bylo dosud? Říkáte si, jestli je vysoké navýšení záloh regulérní a jestli se dá proti němu bránit? Zálohy za energie si dnes můžete nastavit podle potřeb a online. Řekneme, jak na to.

  • 27. května 2024
bulb
main-article

Dotace pro fotovoltaiku v roce 2024: Kolik dostanete?

Fotovoltaika je moderní a ekologický způsob výroby elektřiny z obnovitelného zdroje energie – slunečního záření. V České republice existuje možnost získat dotace na podporu fotovoltaických systémů pro domácnosti, které mohou výrazně snížit investiční náklady spojené s instalací solárních panelů.

  • 6. května 2024
bulb
main-article

Tepelné čerpadlo vzduch voda: Jak funguje a kolik stojí?

Plánujete stavět nebo rekonstruovat dům a řešíte, jakým způsobem si zajistit vytápění? V posledních letech získávají na oblibě tepelná čerpadla vzduch-voda, protože snižují energetické náklady domácnosti. Zjistěte společně s námi, jak tato čerpadla fungují a kolik stojí.

  • 22. dubna 2024
bulb
main-article

Ceny plynu 2024 – Pražská plynárenská, Centropol, MND

Obchodní ceny plynu od roku 2023 postupně klesají a dodavatelé tak nabízejí nové ceníky. Zajímá vás, kolik za plyn zaplatíte v letošním roce a u koho případně ušetřit v ročním vyúčtování? Pojďme se podívat na ceníky vybraných dodavatelů – MND, Centropol a Pražská plynárenská.

  • 17. dubna 2024
bulb
main-article

Ceny elektřinyv roce 2024: MND, Centropol, Pražská plynárenská

Zajímáte se o nabídky dodavatelů elektřiny, protože vám nevyhovuje ten současný, či si chcete pouze srovnat ceny na trhu? Pak jste tu správně – přinášíme přehled ceníků společností MND, Centropol a Pražská plynárenská pro rok 2024. Také řekneme, proč je důležité udělat si srovnání cen elektřiny.

  • 10. dubna 2024

Starší články

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru