E.ON Distribuce se přejmenuje na EG.D, pro zákazníky se nic nemění

Lepší orientace zákazníků a naplnění regulatorních požadavků. To je důvodem, proč od 1. ledna roku 2021 dojde k přejmenování E.ON Distribuce na EG.D.

  • 30. října 2020
bulb

E.ON Distribuce se přejmenuje na EG.D, pro zákazníky se nic nemění

main-article
bulb
main-article

Etika algoritmů. Proč je důležitá pro vývoj společnosti?

Mají sloužit lidem. Zrychlovat, zjednodušovat a zefektivnovat práci s daty. Algoritmy jsou velmi cenným nástrojem, který však skrývá i řadu úskalí. Dnes i během minulých let na tuto skutečnost upozorňuje řada odborníků, ale i laická veřejnost.

  • 29. října 2020
bulb
main-article

Vítězové E.ON Energy Globe 2020 jsou inspirací nejen firmám, ale i obcím

Stovky zajímavých ekologických projektů se utkaly v mnoha kategoriích. Absolutně zvítězila obec, která by mohla být svým udržitelným ekologickým chováním vzorem pro ostatní.

  • 27. října 2020
bulb
main-article

7 faktů, které potřebujete vědět o Energetickém zákonu

Energetický zákon je základní právní předpis, který upravuje odvětví energetiky. V platnosti je již téměř dvacet let, a proto musel projít několika úpravami, jež reagovaly na změnu energetického prostředí. Shrnuli jsme pro vás 7 faktů, které potřebujete vědět o Energetickém zákonu.

  • 26. října 2020
bulb
main-article

Stát nestíhá trasovat. Pomáhají mu největší dodavatelé

Nakažených koronavirem v Česku prudce přibývá. Jedním z důvodů je i to, že stát nestíhá trasovat kontakty nakažených a posílat je do karantény. Desítky operátorů k trasování proto poskytují dodavatelé elektřiny.

  • 23. října 2020
bulb
main-article

Jak vybrat tepelné čerpadlo: Proč je důležité proces svěřit odborníkovi?

S tepelnými čerpadly se roztrhl pytel. Na trhu se objevilo mnoho firem, které je nabízejí a pro běžného zájemce je obtížné se v nich zorientovat. Jak vybrat vhodnou firmu?

  • 22. října 2020

Starší články

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru