Jednoduše, srozumitelně a zábavně

Hlavním cílem portálu Elektřina.cz je podávat aktuální a objektivní informace z oblasti energií. Jedná se o problematiku, která se týká prakticky každého z nás, a proto pevně věříme tomu, že i toto, pro mnohé na první pohled neatraktivní téma, dokážeme podat zábavnou a srozumitelnou formou.

Jednoduše, srozumitelně a zábavně
Uvažujete o změně dodavatele a bojíte se toho?

Uvažujete o změně dodavatele a bojíte se toho?

Není důvod. Najdete zde sérii tematických článků, které Vás provedou změnou dodavatele krok po kroku. To nejpodstatnější jsme shrnuli v průvodci „Změna dodavatele“. Prostřednictvím kalkulačky si na základě údajů o spotřebě porovnáte desítky nabídek dodavatelů elektrické energie.

Kolik energie spotřebovávají Vaše spotřebiče a kde je možné ušetřit?

Zajímá Vás jakou spotřebu mají jednotlivé spotřebiče ve Vaší domácnosti a kde je možné ušetřit, aniž by bylo třeba omezovat jejich současné používání? V sekci „Za co utrácíte“ si rychle spočítáte kolik energie spotřebovává ten který přístroj ve Vaší domácnosti a jak velké jsou roční náklady na jeho provoz.

Kolik energie spotřebovávají Vaše spotřebiče a kde je možné ušetřit?
Provozovatel webu Ušetřeno.cz s.r.o.

Provozovatel webu Ušetřeno.cz s.r.o.

Patříme mezi nejsilnější internetové společnosti zabývající se srovnáním nabídek finančních, energetických a pojistných produktů. S pomocí vlastního profesionálního call centra se Vám s nažíme poradit tak, abyste se vyznali ve spleti rozličných nabídek a vybrali si pro Vás tu nejvýhodnější. Následně zajistíme kompletní proces pro využití vybraného produktu nebo služby. V týmu Ušetřeno.cz s.r.o. se na Vás těší více než 100 odborníků.

Arsen Lazarevič

Arsen Lazarevič

Svou publikační činnost zahájil v roce 2008 na serveru Finmag. V roce 2012 nastoupil do finančního serveru Měšec.cz, kde psal o spotřebitelských tématech, které se týkaly rodinných financí. V roce 2015 pak zavítal do Ekonomického deníku, kde měl na starost nejen publikaci na téma energetiky, ale také další strategický rozvoj webu. V roce 2016 nastoupil jako editor do prestižní E15, kde se věnoval především kapitálovým trhům. Od února 2019 pracuje pro Elektřinu.cz, kde se jako šéfredaktor webu a business analytik stará o obsahový a obchodní rozvoj portálu. Vystudoval Mezinárodní obchod na Metropolitní univerzitě. Baví ho makroekonomie, energetika a kapitálové trhy. Ve volném čase si čte, zaplave nebo si hraje se svou dcerou.

Kde nás najdete?

Ušetřeno.cz s.r.o.
Lomnického 1742/2a
Praha 4
147 00
Česká republika


IČO 24684295


Společnost je zprostředkovatelem v energetických odvětvích. Osvědčení o tom naleznete tady.

Zavřít okno