Jednoduše, srozumitelně a zábavně

Hlavním cílem portálu Elektřina.cz je podávat aktuální a objektivní informace z oblasti energií. Jedná se o problematiku, která se týká prakticky každého z nás, a proto pevně věříme tomu, že i toto, pro mnohé na první pohled neatraktivní téma, dokážeme podat zábavnou a srozumitelnou formou.

Uvažujete o změně dodavatele a bojíte se toho?

Není důvod. Najdete zde sérii tematických článků, které Vás provedou změnou dodavatele krok po kroku. To nejpodstatnější jsme shrnuli v průvodci „Změna dodavatele“. Prostřednictvím kalkulačky si na základě údajů o spotřebě porovnáte desítky nabídek dodavatelů elektrické energie.

Kolik energie spotřebovávají Vaše spotřebiče a kde je možné ušetřit?

Zajímá Vás jakou spotřebu mají jednotlivé spotřebiče ve Vaší domácnosti a kde je možné ušetřit, aniž by bylo třeba omezovat jejich současné používání? V sekci „Za co utrácíte“ si rychle spočítáte kolik energie spotřebovává ten který přístroj ve Vaší domácnosti a jak velké jsou roční náklady na jeho provoz.

 

Ušetřeno.cz s.r.o. Patříme mezi nejsilnější internetové společnosti zabývající se srovnáním nabídek finančních, energetických a pojistných produktů. S pomocí vlastního profesionálního call centra se Vám snažíme poradit tak, abyste se vyznali ve spleti rozličných nabídek a vybrali si pro Vás tu nejvýhodnější. Následně zajistíme kompletní proces pro využití vybraného produktu nebo služby. V týmu Ušetřeno.cz s.r.o. se na Vás těší více než 100 odborníků.

Tomáš Suchý Má na starosti sekci energií na největším českém online srovnávači služeb – Ušetřeno.cz. Zde využívá své mnohaleté zkušenosti nejen z oblasti energií, ale i online prostředí. Svůj volný čas nejraději tráví na horách ať už na kole nebo snowboardu.

Kamila Hamalčíková Energetice a srovnávání cen elektřiny pro spotřebitele se věnuje necelé dva roky. Dříve působila jako analytička a redaktorka odborných portálů zabývajících se energetikou. Kromě energií psala také do magazínů o cestování. Má slabost pro Istanbul a severní Francii.

Kde nás najdete?

Ušetřeno.cz s.r.o.
Lomnického 1742/2a
Praha 4
140 00
Česká republika

Kontaktní údaje
info@elektrina.cz
Tel.: 226 25 42 64
(po-pá 9:00-20:00 hod)

 
Nahoru