Otázky a odpovědi ke krachu Bohemia Energy

Kdo vám vrátí přeplatky? Musí se řešit SIPO? A jak se liší ceny u DPI a standardního dodavatele? Zjistěte vše, co potřebujete vědět ke krachu Bohemia Energy.

  • 25. října 2021
bulb

Otázky a odpovědi ke krachu Bohemia Energy

main-article
bulb
main-article

Fixace cen elektřiny 2021: Poslední možnost získat lepší ceny

Ceny elektřiny se zvýšily takřka u všech dodavatelů na českém trhu. Další vlny zdražování nás ale čekají i v roce 2022 – to se totiž do ceníků naplno promítnou aktuální astronomické částky za silovou elektřinu na burze. Zafixujte si cenu elektřiny, dokud je ještě čas.

  • 22. října 2021
bulb
main-article

Silová elektřina 2021 a 2022: Domácnosti si prudce připlatí

Ceny silové elektřiny na konci roku 2021 letí raketově vzhůru. Výjimkou není zdražení silové elektřiny o desítky procent. Na vině jsou rostoucí ceny elektrické energie na burze, padly dokonce historické rekordy. Se zdražováním by měly domácnosti počítat i v příštím roce.

  • 19. října 2021
bulb
main-article

Krach Bohemia Energy: Jak mám postupovat? (NÁVOD)

Krach Bohemia Energy otřásl energetickým trhem a zasáhl téměř milion zákazníků. Pokud jste jedním z nich, přečtěte si tento článek. Zjistíte v něm podrobné informace, jak máte postupovat.

  • 13. října 2021
bulb
main-article

Reklamace vyúčtování elektřiny krok po kroku

Každý rok obdržíte od dodavatele vyúčtování elektřiny, které byste si měli důkladně zkontrolovat. Chyba může nastat při odečtu elektroměru nebo započítáním jiné ceny za spotřebovanou elektřinu. Pokud máte o správnosti vyúčtování pochybnosti, můžete ho reklamovat.

  • 12. října 2021
bulb
main-article

Michal Les: Silová elektřina zdražuje o 20 %, plošně ceny porostou příští rok

Světem obchází strašák vysoké inflace. Zdražují nejen cenné kovy, ale také i elektřina a plyn.

  • 4. října 2021

Starší články

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru