Dotace na elektromobil v roce 2024: Jak získat 200 000 Kč?

Podnikáte a sháníte pro svou činnost udržitelné technologie, jako je například elektromobil? Tak právě pro vás jsou určeny podnikatelské dotace, které vám s pořízením elektrického auta pomohou. A protože se zaměřujeme také na elektromobilitu pro podnikatele, podíváme se na možnosti dotace blíže.

  • 31. prosince 2024
bulb

Dotace na elektromobil v roce 2024: Jak získat 200 000 Kč?

main-article
bulb
main-article

Distributor, nebo dodavatel? Kdo je kdo?

Vědět, jaký je rozdíl mezi distributorem a dodavatelem elektřiny, je důležité. Elektřina k vám domů urazí dlouhou cestu: z elektrárny do rozvoden a odsud do vaší domácnosti. Tato cesta se podílí na konečné ceně, kterou platíte ve fakturách. Pojďme si o distributorovi a dodavateli elektrické energie povědět více.

  • 25. března 2024
bulb
main-article

Ceníky plynu E.ON, ČEZ, Pražská plynárenská: Rok 2024

Přinášíme vám přehled ceníků největších dodavatelů plynu v České republice pro rok 2024. Ceny energií už několik let výrazně kolísají, a proto je dobré se v nabídkách orientovat. Pojďme se tedy podívat, jaké ceny od dodavatelů mohou odběratelé v roce 2024 čekat.

  • 31. ledna 2024
bulb
main-article

Ceníky elektřiny E.ON, ČEZ, PRE: Rok 2024

Obchodní ceny dodavatelů elektrické energie se za poslední rok výrazně změnily. Nejinak tomu bude také v roce 2024, kdy se předpokládá další snižování obchodní ceny za elektřinu. Společně se podíváme na aktuální ceníky největších dodavatelů elektřiny, abyste o jejich nabídkách měli přehled.

  • 18. ledna 2024
bulb
main-article

Ceník elektřiny: Jak se v něm vyznat?

Možná jste se někdy při pročítání ceníků elektřiny setkali s tím, že všem těm číslům a poplatkům jednoduše nerozumíte. Na tom není nic zvláštního, protože pokud se takové činnosti nevěnujete každý den, může pro vás být jakýkoliv ceník dodavatele elektřiny španělskou vesnicí. My jsme v nich ale jako doma, a proto vám s tím pomůžeme krok za krokem a přehledně.

  • 27. prosince 2023
bulb
main-article

Cena za kWh: Jaké výše dosahovala v roce 2023

Po několika letech energetické krize se trh s energiemi stabilizoval a dodavatelé začali výrazně snižovat ceny za dodávky elektřiny. Stávající, ale i noví zákazníci dostali možnost využít výhodných nabídek a zajistit si tak větší jistotu pro rozpočet domácnosti. Pojďme se podívat na to, jaký byl vývoj cen za kWh elektřiny a proč je ideální doba na srovnání ceníků dodavatelů.

  • 18. prosince 2023

Starší články

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru