E.ON Energie, a.s.

O společnosti

Společnost E.ON Energie, a.s. patří do rozsáhlé mezinárodní energetické skupiny E.ON, která působí ve více jak 30 zemích světa a má přes 50 milionů zákazníků. V Česku je společnost podle statistik OTE jedním z největších dodavatelů elektřiny s celkovým počtem přes 1,1 milionů zákazníků. Zemním plynem zásobuje přes 228 000 odběratelů a to především v jižních Čechách a na jižní Moravě.

Společnost nabízí nejen samotnou dodávku elektřiny, ale také další služby. V rámci produktu Komplet elektřina PRO je například možné využít služeb elektrikáře a tím ušetřit i několik tisíc za rok. E.ON se také snaží být dynamickým lídrem nejen v zelených technologiích, ale také v zelené elektřině. Podíl jím nakoupených energií z obnovitelných zdrojů dosahuje 25 procent celkového počtu, který E.ON dodává svým zákazníkům, což z něj v tomhle ohledu činí jedničku na tuzemském trhu. Společnost E.ON Energie je také jedním ze signatářů Energetické deklarace, která sdružuje poctivé energetické dodavatele a nastavuje mantinely, v rámci kterých mají společnosti eticky vystupovat vůči svým zákazníkům.

E.ON je hrdým partnerem webu Elektřina.cz. Cílem této spolupráce je edukace široké veřejnosti v oblasti dodávek elektřiny, zelených technologií, elektromobility a bezpečného pohybu na rozbouřeném energetickém trhu, který neblaze ovlivňují šmejdské praktiky.

Porovnat s ostatními dodavateli
Porovnat s ostatními dodavateli
Zavřít okno