Domácnost

Komplet elektřina PRO vás ochrání před zdražováním energií a ještě ušetříte za elektrikáře

Analytici trhu s elektřinou v poslední době mluví pomalu o nekonečném trendu zdražování cen elektrické energie. Domácnosti se proti růstu cen naštěstí mohou bránit díky produktům s fixací. Třeba Komplet elektřina PRO od E.ONu zajistí neměnné účty za silovou elektřinu na 3 roky. Navíc tato nabídka zahrnuje rychlé sjednání služeb elektrikáře, když je klient zrovna potřebuje. Co dalšího produkt nabízí?

Komplet elektřina PRO vás ochrání před zdražováním energií a ještě ušetříte za elektrikáře
Komplet elektřina PRO vás ochrání před zdražováním energií a ještě ušetříte za elektrikáře

Ilustrační fotografie. Zdroj: Adobestock

Na přelomu letošního a příštího roku očekávají analytici zdražení cen elektřiny nejméně o 5 %. Kupodivu jde o dobrou zprávu, pokud se podíváme na výhled pro další roky, protože ani v delším horizontu se nemůžeme těšit na pokles ceny. Naopak, spíše to vypadá na vytrvalý cenový růst, který v letech 2021 a 2022 bude nejspíš vyšší než změna ceny mezi roky 2019 a 2020.

Čeká nás desetiletí zdražování elektřiny?

Právě proto v současnosti vypadá jako rozumné řešení volba produktu s fixací. Křišťálovou kouli ale v rukou nedrží nikdo, takže i samotní odborníci doporučují spíše produkty s fixovanou cenou nejvýše na 3 roky. Přesně to nabízí Komplet elektřina PRO od společnosti E.ON Energie, kde na klienty čeká smlouva na 36 měsíců.

Komplet elektřina PRO

úspory za elektřinu

Jak lze ušetřit za elektrikáře tisíce korun za rok?

Když se něco doma pokazí a navíc to zrovna urgentně potřebujete opravit, mnohdy vás řemeslník nebo jiný specialista jen zařadí na čekací listinu, protože jednoduše nestíhá odbavit všechny požadavky lidí, co si ho objednali před vámi. Zákazníci s produktem Komplet elektřina PRO se vyhnou dlouhému čekání, než si na ně, často zaneprázdněný, odborník udělá čas, aby je mohl navštívit.

Při výběru tepelného čerpadla si nechte udělat návrh od více firem, doporučuje odborník

Při problému s elektrickými rozvody nebo při vyhoření zásuvky zákazníci nemusí dlouho shánět specialistu, který by jim pomohl vyřešit situaci. Jednoduše využijí služeb E.ON Elektrikáře. Navíc sjednání návštěvy odborníka nic nestojí, protože německá firma nabízí žádost o E.ON Elektrikáře na bezplatné lince.

Nechcete, aby vám zdražovali elektřinu a rádi byste ušetřili za návštěvy elektrikáře? Produkt Komplet elektřina to dokáže. Více o Komplet elektřině PRO!

Pracovníci dodavatele zajistí návštěvu specialisty u zákazníka a navíc mu na ni přispějí každý rok částkou do 1 500 Kč. Nyní je dokonce možné získat dvojnásobný bonus. Aktuálně můžete dosáhnout na roční úhradu do výše 3 000 Kč v časově omezené akci. Jelikož produkt Komplet elektřina se sjednává na 3 roky, příspěvek může nyní vystoupat až na 9 000 Kč z nákladů, které by domácnost jinak musela zaplatit za práci specialisty za svého.

Co získá zákazník díky E.ON Elektrikáři?

výhody E.ON Elektrikáře

žádost o službu přes: bezplatná nonstop linka: 800 77 33 44
pro koho je služba dostupná: pro stávající a nové zákazníky E.ON
cena za práci specialisty: zákazník E.ON zaplatí pouze v případě, že částka na práci specialisty přesáhne příspěvek 3 000 Kč za rok
s čím odborníci pomohou: havárie nebo opravy elektroinstalací, revize el. rozvodů, opravy bílé domácí techniky, problémy s jističem, zásuvkou a jiné běžné elektrikářské práce včetně problémů či zapojení elektrických kotlů, bojlerů nebo tepelných čerpadel

Zdroje: web E.ON

Jak zřídit elektrickou přípojku a kolik za ni zaplatíte?

Nejvíce bývá zájem o výměnu jističe či zásuvky

E.ON Elektrikáře lidé nejčastěji využívají na výměny jističů, výměny zásuvek či revize elektroinstalací, které provádí revizní technik. V menší míře mají odběratelé zájem i o opravu praček, chladniček či myček.

problémy s elektroinstalací

Kolik obvykle zaplatíte za služby elektrotechniků?

Zdroj: web E.ON, ceny jsou uvedeny bez DPH

Služba E.ON Elektřikář by se vám doma čas od času mohla hodit? Více o E.ON Elektrikáři

Jak se liší jednofázové a třífázové rozvody?

Jak rychle specialisté domluvení pracovníky E.ON dorazí? Když jde o závažnou havárii, elektrikář zaklepe na dveře vaší domácnosti do 2 hodin. Pokud se nestalo nic urgentního, můžete čekat návštěvu elektrikáře do 2 pracovních dní od objednání. Jestliže si objednáte revizi rozvodů či hromosvodu, technik se u vás zastaví nejpozději do 7 pracovních dní.