Keramika z 3D tiskárny? Pro ClayXYZ to není žádný problém

Kdo si myslí, že produkty z 3D tiskáren musí být jen z plastu, zaspal dobu. 3D tiskárny dnes tisknou snad ze všech běžných materiálů včetně kovu a skla. Tiskárny se zároveň stále zmenšují do podoby vhodné pro osobní a domácí použití. K nejnovějším přírůstkům do rodiny stolních 3D tiskáren patří ClayXYZ pro tisk keramiky.

  • 26. července 2017
bulb

Keramika z 3D tiskárny? Pro ClayXYZ to není žádný problém

main-article
bulb
main-article

Jak malovat světlem a dělat úchvatné noční fotky? Je to hračka, zkuste to taky

Sůl nad zlato? To možná platilo kdysi v pravěku. Dnes v době sociálních sítí a sdílení mají cenu diamantů úchvatné fotografie. Dávno přece nežijeme v povrchním, materiálním světě, kde se všechno oceňuje penězi. Vždyť máme „lajky“. Nádhernou fotografickou technikou malby světlem vykouzlíte přímo magické snímky a můžete sbírat moderní oběživo na Facebooku a podobných sítích. Jak na to?

  • 2. října 2015
bulb
main-article

Dopili jste pivo nebo víno z lahve? Lehce si z ní vyrobíte malou pochodeň

Konzumace lehkého alkoholu není jen zábava pro nezkušené pijany a děti za školou. Když vypijete láhev od piva nebo vína, získáte skvělou pomůcku pro výrobu malé pochodně. Originální svíce rozzáří váš stůl na zahradě, když se posezení s přáteli protáhne až do noci. Anebo můžete vytáhnout tento trik z rukávu při nějaké venkovní pijatice, abyste potěšili pár alkoholiků. Mrkněte na jednoduchý návod.

  • 11. září 2015
bulb
main-article

Kouzelný svítící nábytek vyrobíte u vás doma i bez návštěvy Bradavic

Svítící poličku, stůl nebo jiný kus dřevěného nábytku můžete mít doma i vy. Nejde o žádný řezbářský majstrštyk, svítící nábytek zvládnou vyrobit i lidé se zručností Pata a Mata. Podívejte se na jednoduchý návod, vyzkoušejte to a pak se jen vydávejte před ostatními za kouzelníky. Čarovné světlo totiž může zářit různými barvami a noční výlet z ložnice na záchod se tak stane opravdovým zážitkem.

  • 28. srpna 2015

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru