Nejčastější otázky ke spojení E.ON s RWE

Evropská komise schválila dohodu mezi německými společnostmi E.ON a RWE, má ale spoustu důležitých podmínek. Čtěte nejčastější otázky týkající se samotné transakce.

  • 19. září 2019
bulb

Nejčastější otázky ke spojení E.ON s RWE

main-article
bulb
main-article

Vzdělání dětí je nejlepší investice do ochrany přírody

Každý týden vám budeme představovat projekty soupeřící v soutěži E.ON Energy Globe. Toulcův dvůr a Včelí stráž soutěží v kategorii Vzdělávání. Přečtěte si o jejich inspirativních aktivitách v oblasti ochrany životního prostředí a vzdělávání dětí.

  • 2. srpna 2019
bulb
main-article

E.ON zvyšuje ceny elektřiny o 6 %. Komu se zdražení nelíbí, může odejít jinam do 22. 12.

Druhý největší dodavatel elektrické energie, společnost E.ON, oznámila svým zákazníkům, že jim v příštím roce zvýší ceny elektřiny o 6 %. Odběratelé mohou od E.ON odejít do 10 dnů před zvýšení cen. Stačí tedy odeslat odstoupení od smlouvy do 22. prosince. Jak budou vypadat ceníky elektřiny 2018 u dalších velkých hráčů? PRE zdražovat nebude, ČEZ zatím se zveřejněním nových ceníků vyčkává.

  • 7. prosince 2017
bulb
main-article

E.ON Variant PRO láká na úsporu proti produktu ČEZ Comfort. Co ale reklama nesděluje?

Výhodnější elektřina s E.ON Variant PRO oproti nejrozšířenějšímu produktu ČEZ Comfort, online bonus při sjednání až 1 000 korun a garance ceny do konce roku 2016. Tak se snaží zaujmout nové zákazníky 2. největší dodavatel elektřiny u nás. Skrývá jeho nabídka nějaká úskalí, která se do reklamy už nevešla, anebo byla záměrně opomenuta? Hlavní mínusem produktu Variant PRO je smlouva na dobu určitou.

  • 7. září 2015

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru