Podívejte, jak se nabíječka pro elektroauto od Tesly vrtí jako ospalá kobra

Klikatící se had, rameno od zloducha Octopuse, chapadlo chobotnice i nabíječka pro elektrické vozy, která trochu nahání strach. Všechny zmíněné přezdívky dostal nabíjecí kabel pro Model S od společnosti Tesla Motors. Když majitel elektroauta zaparkuje poblíž nabíječky, sama si najde přípojku, vklouzne do otvoru a začne dodávat elektřinu. Řidič nemusí hnout ani prstem.

  • 31. srpna 2015
bulb

Podívejte, jak se nabíječka pro elektroauto od Tesly vrtí jako ospalá kobra

main-article
bulb
main-article

Přestaňte zneužívat rychlonabíječky, naštvala Tesla majitele elektromobilů dopisem

Rychlonabíjecí stanice pro elektromobily od Tesly budou brzo stát i v České republice. V USA se ale firmě Tesla Motors podařilo udělat pořádné faux-pas. Poslali řidičům Modelu S dopis, ve kterém je laskavě požádali, aby to nepřeháněli s využíváním rychlonabíječek a jakmile si dobijí elektřinu, moc na stanici nezavazeli a rychle vyklidili prostor. Majitelé vozů od Tesly reagovali podrážděně.

  • 28. září 2015
bulb
main-article

Tesla Motors: 11 zajímavostí o firmě, která otřásla zajetými kolejemi autoprůmyslu

Víte, proč se elektromobily Tesla prodávají v „galeriích“ obchodních centrech, nebo že automobilku nad finanční propastí chtěl kdysi koupit Google? Tušíte, proč zaměstnanci Tesla Motors nejsou neslušní, pokud se uprostřed dlouhé a nezáživné schůzce zvednou a prchnou co nejrychleji z místnosti? Zjistěte, jak funguje inovativní firma, která rozpoutala revoluci v prodeji plechových zlatíček.

  • 8. října 2015
bulb
main-article

Tesla Model X: Nejbezpečnější elektrické SUV vás ochrání i před biologickými zbraněmi

Koncem září odhalila Tesla Motors poslední přírůstek do své stáje fantastických elektromobilů. Očekávaný Model X ohromil dveřmi, které se otevírají vzhůru do nebe i šílenými funkcemi, které učarují všem, kteří se poctivě připravují na apokalyptický konec světa. Kdo by nechtěl elektrický vůz, který odolá útoku virů, bakterií i biologických zbraní? Co všechno Tesla Model X umí?

  • 19. října 2015
bulb
main-article

Tesla Model 3: Elon Musk představil elektromobil, který má spasit jeho impérium

Fanoušci elektromobility napříč světem si poslední březnový den zatrhli v kalendáři červenou barvou. Právě toto datum Elon Musk a jeho tým z Tesla Motors zvolili ke slavnostnímu odhalení dlouho očekávaného stroje, který nese označení Model 3. Splnil nový elektromobil ze stáje Tesla velká očekávání?

  • 1. dubna 2016
bulb
main-article

Konečně v Česku! Tesla na dálnici D1 spustila první šestistojanový Supercharger

Pokud se český fanoušek elektromobility rozhodne pro nákup vozu ze stáje Tesla, musí vyrazit za hranice. Hned dvě oficiální prodejny Tesla se nacházejí se nedaleko za českými hranicemi – jedna v německých Drážďanech a druhá v Linci v Rakousku. Přesto se Česko probojovalo na Tesla mapu. Důvodem je spuštění Superchargeru na dálnici D1 nedaleko Humpolce.

  • 20. července 2016

Starší články

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru