Domácnost

Odložená platba MALL Pay je bezpečná a moderní varianta dobírky

Taky neradi nakupujete na internetu zboží, které si nemůžete dopředu prohlédnout? Firmy si toho všimly a hledají cesty, jak vyjít zákazníkům vstříc. Přicházejí s platebními metodami, které umožní zboží nakoupit, ale zaplatit až po jeho rozbalení. Mezi prvními bylo KupNajisto a Twisto, pak se na trhu krátce objevil FerBuy. Poslední přírůstek do rodiny Lymet se změnil na novou službu s názvem Platba MALL Pay.

Odložená platba MALL Pay je bezpečná a moderní varianta dobírky
Odložená platba MALL Pay je bezpečná a moderní varianta dobírky

Všechny společnosti vycházejí z obliby dobírky u českých zákazníků. Zatímco u ní musíte zaplatit při převzetí, produkty Twisto a MALL Pay nic takového nepožadují. Převezmete si zboží, a pokud bude všechno podle vašich představ, zaplatíte do 14 dní bankovním převodem, nebo kartou online bez jakéhokoliv navýšení za dobírku.

Stačí číslo mobilu

Zatímco při použití služby Twisto musíte u většiny nákupů podstoupit registraci, služba MALL Pay po vás nic takového nepožaduje. Stačí ověření SMS zprávou, souhlas s podmínkami a během několika sekund se dozvíte, zdali vám e-shop posunutí platby umožnil.

Platební karta MALL Pay

Výhodou odložené platby je, že nežádáte o žádnou půjčku ani spotřebitelský úvěr. Pouze posunete datum nákupu o 14 dní později od jeho doručení. Vyhnete se tak nepříjemnému čekání na vrácení peněz z e-shopu, pokud vám zboží nevyhovuje.

Potvrzení trvá vteřinku

Zatímco u ostatních služeb je třeba se registrovat, u MALL Pay stačí vybrat platební metodu: nakoupím teď a zaplatím za 14 dní. Následuje ověření zákazníka, které netrvá půl dne ani hodinu, jak by mohl někdo očekávat, ale pár vteřin. V průběhu prvního nákupu přes MALL Pay si pomocí emailu vytvoříte heslo do MALL Pay zóny a jakmile e-shop odešle zboží, MALL Pay vám doručí email s platebními údaji a nejpozdějším termínem platby.

E-shopy MALL PAy

V klidu si počkáte na doručení zboží, prohlédnete nebo vyzkoušíte si ho a do 14 dní zaplatíte. Na termín platby myslet nemusíte. MALL Pay vám ho připomene emailem i SMS zprávou několik dní před datem splatnosti.

Výhodná registrace 

Bezplatná registrace do MALL Pay zóny skrze webové stránky není povinná, ale je výhodná. Můžete si tam prodloužit záruku vybraných produktů až 30 dní po jejich nákupu. Určitě vás rovněž potěší, že je platba MALL Pay zcela zdarma.

Odložené platby jsou v zahraniční běžným způsobem nakupování, využívá je až 15 procent zákazníků. U nás je to méně než 5 procent. Podíl však stále roste, i díky Platbě MALL Pay.