Domácnost

Už žádná studená káva. Chytrý hrnek Ember udrží nápoje ve skvělé kondici

Znáte to. V jednu chvíli je vaše káva moc horká, ale během pár minut zase příliš studená. Optimální teplota podávané kávy patří k rozhodujícím parametrům, který vám dovolí si milovaný nápoj naplno užít. Řešení je tady, nejedná se sice o nápad, který rozlouskne problémy světa, chytrý hrnek na kávu vám ale dokáže zpříjemnit obyčejný den.

Už žádná studená káva. Chytrý hrnek Ember udrží nápoje ve skvělé kondici
Už žádná studená káva. Chytrý hrnek Ember udrží nápoje ve skvělé kondici

Zdroj úvodní fotografir: Embertech.com

Chytrý termohrnek na kávu pojmenovaný Ember je příkladem produktu, který používá moderní technologie pro řešení každodenního problému jednoduchým a praktickým způsobem. Ember zajistí a udrží teplotu vaší kávy přesně takovou, jakou si nastavíte. Zkrátka však nepřijdou ani příznivci čaje, termohrnek funguje i s ostatními teplými nápoji.

Snadné ovládání a elegantní vzhled

Jednoduchý design, čisté tvarové linie, elegantní černá barva – za Ember se uživatelé nebudou muset stydět na cestách, při pochůzkách městem ani na pracovním stole v kanceláři. Díky zúžení úchopové části dobře padne do ruky. Zároveň je hrnek navržen tak, aby jej zvládl ovládat každý. Žádná tlačítka nebo komplikovaný návod k použití.

Jednoduchý design ukrývá důmyslné funkce.

Poté, co se dotknete loga na hrnku, dojde k aktivaci teplotního displeje. Spodní část hrnku tvoří otočný prstenec, jehož pohybem nastavíte požadovanou teplotu nápoje na displeji, hrnek už se dál o vše postará sám.

Káva optimální teploty po celý den, to je Ember.

Když do termohrnku o objemu 350 ml nalijete horkou kávu, bude mít obvykle teplotu okolo 70 °C, ideální teplota pro pití se ale pohybuje okolo 57 °C. Ember proto teplotu nápoje nejprve rychle sníží pomocí patentovaného chladicího systému, čímž předejdete opaření a následně již udržuje zvolenou teplotu. Vnitřní nádoba je vyrobena z nerezové oceli. Hrnek zvládne pracovat asi dvě hodiny, pokud jej umístíte do nabíjecího podstavce, bude zvolenou teplotu vašeho nápoje udržovat třeba celý den

Spojení se smartphonem pro dokonalé pohodlí

Termohrnek můžete používat i bez spojení s chytrým telefonem či hodinkami. Díky speciální aplikaci se vám však otevřou další možnosti, jak si používání hrnku ještě více zpříjemnit. Vytvoříte si různé režimy pro konkrétní nápoje, mezi kterými pak vždy jen vyberete ten pravý. V aplikaci zároveň můžete přepínat zobrazování teploty ve stupních Celsia či Fahrenheita. Některé uživatele také jistě nadchne možnost si svůj hrnek pojmenovat.