Ceny elektřiny 2018: Podle analytiků porostou jen mírně, asi o 2 až 3 procenta

Silová elektřina na pražské burze v posledních měsících zdražovala. Jak se to promítne do peněženek českých domácností? Ceny elektřiny pro rok 2018, které odběratelé platí, se budou sice měnit až na přelomu roku s novými ceníky dodavatelů, ale námi oslovení analytici se na vývoji cen elektrické energie shodli. Měla by se zvýšit pouze minimálně. Jak se staví k fixaci cen na více let dopředu?

  • 25. října 2017
bulb

Ceny elektřiny 2018: Podle analytiků porostou jen mírně, asi o 2 až 3 procenta

main-article
bulb
main-article

Co ovlivňuje ceny elektřiny na pražské energetické burze PXE?

Elektřina obchodovaná na burzách v České republice i jinde v Evropě padá ke svým historickým minimům. Co může za tento klesající trend a můžeme brzo očekávat změnu situace? Podíváme se, jak to v minulých letech vypadalo na energetické burze v Praze.

  • 27. února 2014
bulb
main-article

Ceny elektřiny 2014: Kdo nabízí levnou energii v distribuční oblasti PRE?

Mají Pražané uvažovat v novém roce nad změnou dodavatele? Prostudovali jsme ceníky prodejců elektřiny a připravili jsme pro vás velké srovnání produktů, které si může odběratel sjednat v roce 2014. Mezi nejlevnějšími dodavateli se objevuje Amper Market a Yello.

  • 9. prosince 2013

Jak vypadá místo největší jaderné katastrofy v dějinách po více než 30 letech? Zajeli jsme se do Černobylu a jeho okolí podívat.

Nahoru