Solární tašky jsou nejdostupnější v historii. Proč si je pořídit?

Rádi byste si vyráběli vlastní elektřinu, ale solární panely na střechu se vám nelíbí? Řešením mohou být solární tašky. Na první pohled ani nepoznáte, že se liší od běžných tašek a svým výkonem se vyrovnají klasickým solárním panelům. Navíc je teď pořídíte za nejnižší ceny v historii.

  • 18. června 2020
bulb

Solární tašky jsou nejdostupnější v historii. Proč si je pořídit?

main-article
bulb
main-article

Jak využívat solární energii v domácnosti?

Slunce nám v České republice zadarmo ročně posílá na každý metr čtvereční zemského povrchu jednu megawatthodinu energie. Tak proč alespoň část z toho velkého daru nevzít domů? Podívejte se, jak můžete efektivně doma využívat solární energii.

  • 28. května 2020
bulb
main-article

Solární sprcha: Jak vybrat tu pravou?

Léto se pomalu blíží a možná už i vy začínáte přemýšlet, jak si zpříjemníte horké dny. Chytrým řešením je solární sprcha, která se hodí nejen k bazénu, ale třeba také na rychlé ochlazení po práci na zahrádce. Perfektní je i pro majitele venkovní vířivky, která díky ní zůstane déle čistá. Zorientujte se s námi v nepřeberné nabídce na trhu a zjistěte, jaká solární sprcha je pro vás ta pravá.

  • 15. května 2020
bulb
main-article

Solární ohřev vody ve venkovním bazénu: Jaké máte možnosti?

Instalace ohřevu vody k venkovnímu bazénu vám může prodloužit koupací sezónu o pěkných pár týdnů. Jednou z nejlevnějších a zároveň také nejjednodušších variant je solární ohřev. Zjistěte, zda se vyplatí vsadit na oblíbené solární panely, a nebo zda je lepší sáhnout po jiných solárních systémech.

  • 6. května 2020
bulb
main-article

Fotovoltaický ohřev vody: Vyplatí se?

Ohřev vody je ve většině domácností hned po vytápění největším žroutem elektrické energie. Naštěstí však existuje několik způsobů, jak náklady na teplou vodu snížit. S klesající cenou fotovoltaických panelů se nabízí možnost využít slunečního svitu a ohřívat vodu téměř zadarmo. Je tomu však doopravdy tak? Zjistěte, jaká je návratnost investice do solárního ohřevu vody a zda se doopravdy vyplatí.

  • 16. dubna 2020
bulb
main-article

Oslabující koruna zdražuje fotovoltaiku. S pořízením proto neotálejte, tvrdí expert E.ONu

Důsledky „koronavirových“ opatření se postupně začínají projevovat na ochotě domácností utrácet, a to hlavně v některých odvětvích. S poklesem zájmu se potýká například automobilový průmysl, zmenšení poptávky ale zaznamenávají i prodejci FVE. Podle Víta Pokorného z E.ON však může být ta správná chvíle, kdy si FVE pořídit. Proč se podle něj vyplatí do fotovoltaiky investovat zrovna teď?

  • 9. dubna 2020

Starší články

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru