Technologie

Pomůže s make-upem i selfíčkem. Chytré zrcadlo...

Líčení bez správného osvětlení může dopadnout všelijak. Kosmetické zrcadlo, které zajistí optimální intenzitu a barvu světla pro různé příležitosti, je tak samo o sobě skvělý nápad. Přidejte ještě propojení s chytrým telefonem, speciální osvětlení pro focení kvalitních selfíček, podstavec jako odkládací plochu a možnost proměny ve stolní lampu a máte jedno z nejchytřejších zrcadel na světe.

Pomůže s make-upem i selfíčkem. Chytré zrcadlo...
Pomůže s make-upem i selfíčkem. Chytré zrcadlo...

Při nevhodném osvětlení se údajně líčí 70 % žen. Pro perfektní make-up je přitom správné světlo naprosto zásadní. Chytré zrcadlo Juno řeší tento problém pomocí tří světelných režimů - přirozené sluneční světlo, večerní světlo a denní světlo. Juno tak nabízí možnost přizpůsobit líčení dané příležitosti nebo porovnat, jak bude vypadat v různých světelných podmínkách během dne.

Zrcadlo můžete také díky bluetooth propojit s vaším smartphonem a ovládat jej pomocí příslušné aplikace. Různá nastavení si uložíte pro opětovné použití. Zajímavý je také proces vzniku, ladění funkcí a designu zrcadla, kdy tvůrci postupovali v souladu s požadavky a nápady svých příznivců na sociálních sítích. Na pomoc si přizvali také blogerky z oblasti krásy a líčení.

Pro lepší selfie potřebujete lepší světlo

Příznivci focení sebe sama ocení možnost aktivace speciálního kruhového světla určeného právě pro focení selfíček, přičemž telefon umístíte přímo na zrcadlo. Vaše fotografie budou vypadat mnohem profesionálněji.

Zrcadlo snadno sejmete z podstavce. Je lehké a snadno se přenáší. Můžete jej umístit i do vertikální polohy třeba na zeď nebo na větší zrcadlo. Podstavec vypadá díky zvednutým okrajům jako talíř, který využijete k odkládání potřeb na líčení, šperků či jiných drobností.

Proměna ve čtecí lampu

Juno spojuje 4 funkce v jednom výrobku. Poslední z nich je také zajímavá. Snadným pootočením se zrcadlo promění ve stolní lampu, kterou můžete použít na pracovní stůl nebo noční stolek. Zrcadlo Juno úspěšně prošlo crowdfundingovou kampaní, v rámci které bylo možné jej objednat za 49 dolarů. Brzy by se tak mělo dostat do běžného prodeje, v nabídce bude ve třech barvách - bílé, světle růžové a zlatavě růžové.