Aktuality

MŮJ ČEZ: Získejte kontrolu nad svým účtem za energie

V dnešní době se technologie vyvíjí velkým tempem a mnozí dodavatelé energií nabízí vlastní aplikace. Ty se tak stávají důležitým nástrojem pro efektivní správu energií a zlepšování poskytovaných služeb zákazníkům. Jednou z takových aplikací je Můj ČEZ od energetické společnosti ČEZ, která přináší uživatelům několik klíčových výhod.

MŮJ ČEZ: Získejte kontrolu nad svým účtem za energie
MŮJ ČEZ: Získejte kontrolu nad svým účtem za energie

Aplikace MŮJ ČEZ - co umí

Aplikace je součástí moderní domácnosti, protože usnadňuje přístup ke službám a dodává dostatečný přehled o vyúčtováních. Standardně je dostupná nejen na PC, ale také v mobilní verzi. Veškerou správu vašich energií tedy jednoduše vyřídíte z mobilního telefonu nebo tabletu. Zákazník je díky aplikaci také prostřednictvím personalizovaných zpráv informován o nejrůznějších nabídkách a slevách.

Výhod je samozřejmě mnohem více a na všechny se podíváme přehledně. 

Srovnejte si ceny elektřiny a zjistěte, kolik ušetříte

Jak se do aplikace přihlásit

Aplikaci si můžete jednoduše stáhnout do mobilního telefonu, nebo se přihlásit přes webové stránky www.muj.cez.cz. Nejdříve je nutné se do aplikace zaregistrovat. K tomu je potřeba využít váš e-mail, na který přijde potvrzení o registraci. Následně zvolíte vlastní heslo pro přihlášení a vypíšete datum narození.

Pak už se stačí jen kdykoliv přihlásit. Možností je přitom více, například zadáním e-mailu a hesla, přes Facebook nebo účet Google.

Monitorování spotřeby energie

Aplikace umožňuje uživatelům sledovat svou spotřebu elektrické energie a plynu v reálném čase. Díky přehledným údajům a grafům mohou zákazníci lépe pochopit, jak a kdy spotřebovávají energii nejvíce, což jim umožňuje upravit své spotřební návyky a potenciálně snížit své účty. Mohou tak mít lepší kontrolu nad svými výdaji.

Co přesně uživatel vidí:

Sledovat spotřebu mohou uživatelé po kliknutí na záložku Plyn/Elektřina, podle toho, kterou službu od dodavatele využívají. V další záložce už naleznou spotřebu, ať už aktuální v daném měsíci, nebo její roční odhad. Spotřeba je udávána v korunách, ale i v kWh.

Přístup k důležitým dokumentům

V aplikaci jsou uloženy uhrazené i neuhrazené faktury, přehled plateb, smlouvy a další dokumenty, které jsou pro zákazníky společnosti ČEZ důležité. Vždy se k nim díky aplikaci dostanou a mohou si je stáhnout do svého počítače.

Co má uživatel k dispozici:

K důležitým dokumentům se uživatel dostane jednoduše. V případě informací o platné smlouvě a aktuálních cenících je potřeba kliknout na záložku Elektřina/Plyn a dále na jednu ze záložek Dokumenty/Smlouva a další služby

V případě, že uživatel potřebuje stáhnout doklad o zaplacení záloh, je potřeba kliknout na záložku Vyúčtování a platby. Zde je možné vybírat mezi zaplacenými a nezaplacenými částkami, nebo vyúčtováním za konkrétní období. U plateb a vyúčtování pak stačí kliknout na Detail.

Online služby a komunikace s dodavatelem

Aplikace poskytuje rychlý a snadný způsob, jak kontaktovat dodavatele energie. Uživatelé mohou vyřešit své dotazy, nahlásit poruchu nebo změnu údajů online, což šetří čas a úsilí.

Co vše lze vyřešit online:

Aplikace Můj ČEZ je tedy užitečným a moderním nástrojem pro zákazníky ČEZ, který jim pomáhá lépe porozumět jejich spotřebě energie, snižovat náklady a efektivněji spravovat domácnost. Je to krok směrem k udržitelnější budoucnosti, kdy bude energetická efektivita a řízení spotřeby klíčovými prvky pro uspokojení rostoucích potřeb našeho moderního světa.