Domácnost

S pohyblivým nábytkem ORI už žádný byt nebude příliš malý

Máte malý byt a cítíte se v něm stísněně? Nezoufejte. S pohyblivým nábytkem ORI dostane vaše bydlení křídla. Získáte tolik volného prostoru jako kdybyste měli k dispozici celý apartmán. Jediným stiskem tlačítka zmizí vaše postel a vy se ocitnete v pohodlné pracovně.

S pohyblivým nábytkem ORI už žádný byt nebude příliš malý
S pohyblivým nábytkem ORI už žádný byt nebude příliš malý

Zdroj: oriliving.com

Praha, Londýn, Paříž nebo Los Angeles. Všechna tato města se potýkají se stejným problémem: nedostatkem levného bydlení. Proto se staví domy s malými byty, aby uspokojily potřeby co největšího počtu lidí. To s sebou přirozeně nese i stísněné podmínky, které novým obyvatelům nemusí vyhovovat.

Chytrý nábytek ORI

Luxus v malém bytě

Moderní lidé chtějí žít v městské prostředí, ale také si chtějí užívat luxusu, aniž by se museli zabývat fungováním běžných věcí. A takový život jim nabízí systém ORI, který maximalizuje funkčnost prostoru. Obývací pokoj, ložnice, kuchyň, pracovna nebo studovna na padesáti metrech čtverečních. Že to není možné? Ale je, jen když si nastavíte nábytek tak, aby se vždycky přeskládal do jiné dispozice. 

Ráno Cézanne, večer Picasso. Displej Canvia ukáže všechny mistry v jednom obraze

Inženýři firmy ORI v pohyblivém nábytku viděli příležitost jak maximalizovat využití malých prostor. Místo, aby se uživatel přizpůsoboval domácímu prostředí, může ho donutit, aby se přizpůsobilo jemu, a tím ztrojnásobí využitelnost daného místa.

Zasouvací postel nábytku ORI

Zasuňte postel, dostanete pracovnu

K aktivaci robotického nábytkového systému vystačíte s jediným tlačítkem. Ve spodní části jednotky je zabudována pohodlná postel, která se automaticky vysouvá nebo naopak zajíždí pod skříň. Tím získáte dostatek prostoru k relaxaci na gauči nebo pro práci u pracovního stolu v domácí pracovně. Z jedné strany je k dispozici skříň a psací stůl. Z druhé strany nábytkové stěny naleznete jakési zábavně relaxační centrum.

Už nebudete muset stlát postele

V systému pohyblivého nábytku ORI už nebudete muset nic posouvat, přemísťovat ani stlát postele. Pokud si libujete v robotizaci domácnosti, jste ideálním zákazníkem firmy ORI, protože pohybující se nábytek dokáže za pár vteřin úplně změnit tvář vašeho domova.