Topná sezona za dveřmi: 4 tipy, jak během zimy neprotopit majlant

Ještě před pár dny si počasí říkalo o letní šaty, kraťasy a sluneční brýle. Proto mohl rychlý nástup deštivého podzimu leckoho zaskočit. Padající listí i teploty navíc značí, že se blíží topná sezona. Přejete si, aby byl váš domov během chladných měsíců příjemně prohřátý, ale zároveň nechcete finančně vykrvácet? Známe čtveřici tipů, díky nimž vás výdaje za topení nezruinují ani nepřipraví o zdraví.

  • 22. září 2016
bulb

Topná sezona za dveřmi: 4 tipy, jak během zimy neprotopit majlant

main-article
bulb
main-article

5+1 tip jak ušetřit za elektřinu

Ceny energií rostou a není asi člověk, který by nechtěl pár korun za měsíční platby ušetřit. Přinášíme vám pět zaručených tipů, které pomohou udržet rychlost otáčení elektroměru v rozumných mezích. A přidáváme jeden bonusový, ale zato zásadní.

  • 3. února 2016
bulb
main-article

Koupelna a WC: Tipy, jak ušetříte na výdajích za elektřinu a vodu

Připadáte si jako by každá další složenka, kterou najdete ve schránce, padala na vaši hlavu jako obrovský balvan o hmotnosti malého slona? Někdy stačí jen málo a z těžkého valounu se příští rok může stát jenom kamínek. Přinášíme vám několik praktických rad, jak zatočíte se spotřebou elektrické energie a vody v koupelně. Náklady běžné domácnosti na tyto položky můžete snížit i o několik tisíc ročně.

  • 8. prosince 2013
bulb
main-article

Počítač, televize či nabíječky: Jak zařídit, aby vysávaly co nejméně energie?

Zatímco v klidu ležíte na gauči, vaše elektrospotřebiče nezahálí a odebírají elektřinu na svůj provoz, i když zrovna nepracují. Jak eliminovat spotřebu energie ve vašem obývacím pokoji na minimum, aby vás účty za elektřinu neděsily více než Hitchcockovy horory? Podívejte se na pár tipů.

  • 8. prosince 2013
bulb
main-article

Světlo a teplo domova: Jak snížit jejich náklady, aniž byste přišli o své pohodlí?

Poradíme vám jak si zařídit svůj dům či byt tak, abyste se vyhnuli zbytečným tepelným ztrátám a neutráceli za osvětlení více, než musíte. Na většinu změn nebudete potřebovat ani korunu, protože se dá ušetřit i takovými maličkostmi jako je správné větrání.

  • 8. prosince 2013
bulb
main-article

Šetříme energie v kuchyni: Jak ekonomicky vařit a skladovat potraviny?

Jaká je nejlevnější kilowatthodina elektrické energie? Ta, kterou nespotřebujete. Proto se nechte inspirovat našimi tipy a triky, jak snížit výdaje za elektřinu a vodu díky šetrnému vaření a správné údržbě kuchyňských elektrospotřebičů.

  • 5. prosince 2013

Starší články

Jak vypadá místo největší jaderné katastrofy v dějinách po více než 30 letech? Zajeli jsme se do Černobylu a jeho okolí podívat.

Nahoru