Domácnost

Jak proměnit barvu ve zvuk? S prsteny Specdrums zahrajete koncert kdykoli a kdekoli

V hlavě vám hraje spousta melodií a rytmů? Často si je vyťukáváte jen tak do stolu nebo na kolena? Drobné zařízení na způsob prstenu propojené s aplikací ve vašem smartphonu či tabletu si jednoduše nasadíte a můžete začít hrát doslova na celý svět. Každý dotek na různě barevný povrch se ihned převede na zvuk. Dokonalá hračka a nekonečná zábava pro děti i pro dospělé.

Jak proměnit barvu ve zvuk? S prsteny Specdrums zahrajete koncert kdykoli a kdekoli
Jak proměnit barvu ve zvuk? S prsteny Specdrums zahrajete koncert kdykoli a kdekoli

Úvodní fotografie: Specdrums.com

Je úplně jedno, že neumíte na nic hrát. S prsteny Specdrums to zvládnete. A pokud patříte mezi muzikanty, snadno vám tato hračka přinese nečekanou tvůrčí inspiraci. Dokonce si můžete vyrobit vlastní hudební nástroj, třeba klávesnici z barevných papírů nebo barevného oblečení.

Prsteny nabízejí také úžasné možnosti pro rozvíjení a trénink hry na bicí. Bubeníci mohou pomocí prstenů nasimulovat kompletní bicí sestavu s minimálním úsilím prakticky kdekoli. Prsteny nemusí být ani nutně navlečeny na prstech, lze je umístit třeba na paličku.

K aplikaci připojíte až 10 prstenů

Aplikace (iOS, Android) disponuje širokou nabídkou individuálního nastavení, abyste s prsteny mohli hrát přesně podle svých představ. K aplikaci jich můžete připojit až deset, spojení funguje samozřejmě bezdrátově.

Struny jako hudba minulosti: Seznamte se s digitální kytarou Kurv Guitar

Můžete si zvolit, kolik zvuků chcete. Aplikace v sobě zahrnuje nejrůznější hudební nástroje, zvukové efekty a umožňuje také použít vlastní nahrané zvuky. Každou barvu si individuálně přizpůsobíte, aby odpovídala určitému zvuku. Na jedno nabití, které zabere asi 30 minut, vydrží hrát více než 2 hodiny a od mobilního zařízení se s nimi můžete vzdálit až na 30 metrů.

Hudba kdekoli a kdykoli

Prsteny jsou snadno přenosné a lehké, nezaberou skoro žádné místo. Vzhledem k široké variabilitě zvuků určitě najdou uplatnění v rámci školní i předškolní hudební výchovy nebo jako rychlá a smysluplná zábava pro děti se bude hodit i mnoha rodičům. Hudební kreace se dají snadno nahrát a můžete se k nim později vracet.

Rádi si hrajete? Podívejte se, jaké hračky si můžete vytisknout v 3D tiskárně. To mě zajímá

Specdrums prsteny budou již brzy v prodeji. V rámci aktuálně končící kampaně na Kickstarteru se tvůrcům prstenů podařilo získat desetinásobek potřebné částky.