Jubilejní energie od Bohemia Energy: Ušetříte, nebo prohloupíte s novým produktem BE?

Nová produktová nabídka Jubileum láká na bonus až 2 tisíce za novou smlouvu a odběr elektřiny v nízkém tarifu po 24 hodin denně. Prozradíme vám, které důležité informace se do reklamního textu už nevešly a na co si dát pozor. Bohemia Energy nabízí Jubilejní energii do konce roku v rámci oslav 10. výročí firmy. Vyplatí se oslava s největším alternativním dodavatelem elektřiny u nás?

  • 21. října 2015
bulb

Jubilejní energie od Bohemia Energy: Ušetříte, nebo prohloupíte s novým produktem BE?

main-article
bulb
main-article

Bohemia Energy převzala 13 tisíc odběratelů Global Energy

Největší alternativní dodavatel energií, Bohemia Energy (BE), pokračuje v požírání svých konkurentů. V červnu spolkl jako jednohubku firmu Global Energy a podle slov ředitele BE Jiřího Písaříka tím jejich chuť k dalším akvizicím na českém energetickém trhu ani zdaleka nevyprchala. Nyní přidá Bohemia Energy k necelému půl milionu svých zákazníků dalších 13 tisíc od Global Energy.

  • 9. června 2015
bulb
main-article

Bohemia Energy: Vyplatí se služba "garance nižší ceny elektřiny" než u dominanta?

Produktová řada Garance od Bohemia Energy vám zaručí, že budete mít vždy nižší cenu silové elektřiny než dominantní dodavatel. Za tuto službu ale zaplatíte roční poplatek přes 300 korun včetně daně. Kdo na této nabídce vydělá prodejce elektřiny, nebo zákazník? Srovnali jsme pro a proti produktů Garance i Garance 2015 pro nové i stávající klienty Bohemia Energy.

  • 7. ledna 2015

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru