1000 plamenometů od Boring Company v rukou prvních zákazníků: Co s nimi zapalují?

Letos v únoru vyprodala společnost The Boring Company (TBC) pod taktovkou Elona Muska 20 tisíc nezvyklých reklamních předmětů během 4 dní. Plamenomety s cenou 500 dolarů za kus šly na dračku jako sirky ve volnočasovém kroužku začínajících pyromanů. První tisícovka nažhavených zákazníků nedávno konečně dostala ohnivé „hračky“ do rukou a začali si užívat horkého léta po svém. Poctivého přece nepálí.

  • 13. července 2018
bulb

1000 plamenometů od Boring Company v rukou prvních zákazníků: Co s nimi zapalují?

main-article
bulb
main-article

Elon Musk prodává plamenomety a žertuje o krachu Tesly. S čím dalším nedávno překvapil?

U šéfa Tesly a SpaceX nikdy nevíte, jestli to, co říká, myslí vážně. Jednou mluví o tom, že by nerad prodával nudné reklamní předměty a že na dračku by určitě šly plamenomety, jindy zase přemýšlí o poslání ojetého elektromobilu mimozemšťanům a do toho se zmíní i o krachu automobilky Tesla. Podívejte se, které své bláznivé nápady z posledních měsíců myslel Elon Musk smrtelně vážně.

  • 18. dubna 2018
bulb
main-article

Elon Musk má novou hračku. Výtah, který přepraví auta k podzemní síti tunelů

Vypadá to trochu, jako když Batman vjíždí se svým Batmobilem do netopýří jeskyně nad sídlem Bruce Wayna. Černý elektromobil najede na pohyblivou plošinu na silnici a pak v autovýtahu zmizí pod zem, aby ho „metro pro auta“ dopravilo do cílové destinace. Proč snahy Boring Company (Vrtací společnost) Elona Muska o rychlé cestování pod zemí asi moc nenadchnou klaustrofobiky?

  • 18. srpna 2017

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru