Chytré hračky pro vaše děti. Jak elektronika vstupuje do dětských pokojů?

Technologie, která se posouvá stále kupředu, čím dál více cílí i na děti. Mezi zábavu, kterou mohou ovládat mladší generace, již nepatří jen herní konzole, ale také chytré hračky, které rozvíjejí inteligenci, nutí děti zacházet se složitějším ovládáním a hrát si aktivně. Trh je přeplněn množstvím rozdílných hraček, my vám představíme nejzajímavější varianty a jejich přednosti.

  • 6. listopadu 2020
bulb

Chytré hračky pro vaše děti. Jak elektronika vstupuje do dětských pokojů?

main-article
bulb
main-article

Chopte se světelného meče a vyzvěte na souboj Dartha Vadera i kamarády

Kolik milovníků Hvězdných válek snilo o soubojích se světelným mečem? Teď si jej konečně mohou vyzkoušet v realitě. Zatím sice jen v té rozšířené (AR) díky hře Jedi Challenges, pořádný zážitek vás ale nemine. Atraktivně vypadá také technické řešení systému, ve kterém hraje hlavní roli váš chytrý telefon. Od května 2018 se na trh dostala i varianta pro více hráčů.

  • 20. června 2018
bulb
main-article

Interaktivní zábava pro každého: Platforma INITI představila digitální hřiště

Umělecká platforma INITI představila koncept digitálního hřiště, které lze přenést do reálného prostředí. Autorem originálního nápadu, který už prověřila i praxe, je vizuální umělec Dan Gregor. Ke spuštění interaktivní hry pro malé i velké je třeba pouze jakýkoliv rovný povrch, který se změní v dotykovou hrací plochu. Cílem hry je zasáhnout míčky co nejvíce digitálních příšerek a předmětů.

  • 30. ledna 2017

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru