Profil společnosti Innogy: Od RWE k nezávislosti a komplexní nabídce služeb

Innogy je mladým, ale velmi silným energetickým hráčem na českém trhu. Zaměření Innogy v oblasti energetiky je široké a každoročně patří mezi významné inovativní společnosti. Jejich doménou je nejen dodávka energií, ale také rozvoj udržitelnosti a čisté energie. Pojďme si společnost Innogy představit podrobněji.

  • 21. září 2023
bulb

Profil společnosti Innogy: Od RWE k nezávislosti a komplexní nabídce služeb

main-article
bulb
main-article

MŮJ ČEZ: Získejte kontrolu nad svým účtem za energie

V dnešní době se technologie vyvíjí velkým tempem a mnozí dodavatelé energií nabízí vlastní aplikace. Ty se tak stávají důležitým nástrojem pro efektivní správu energií a zlepšování poskytovaných služeb zákazníkům. Jednou z takových aplikací je Můj ČEZ od energetické společnosti ČEZ, která přináší uživatelům několik klíčových výhod.

  • 24. srpna 2023
bulb
main-article

Jak na přepis energií při změně odběratele? Poradíme, jak postupovat

Stěhujete se, pronajímáte byt, kupujete nemovitost, anebo rozplétáte dědické závazky? Když si sbalíte kufry a přesunete se o dům dál, elektroměr si s sebou do zavazadla vzít nemůžete. V těchto případech musí starý i nový odběratel vyplnit pár lejster, aby odběrné místo neskončilo při nedbalém přepisu energií v černém odběru. Na co nesmíte zapomenout při převodu elektřiny na nového majitele?

  • 12. července 2023
bulb
main-article

Cena elektřiny: Víte, z čeho se skládá a jak se dá čarovat se slevami?

Akční 10% sleva z ceny elektřiny ještě vůbec nemusí znamenat o 10 % nižší celkový účet. Ve faktuře za proud se totiž schovává hned několik položek, jejichž výši dodavatel nemůže vůbec ovlivnit. Změnou dodavatele ale lze i přesto výrazně ušetřit.

  • 4. července 2023
bulb
main-article

Jak vybrat důvěryhodného dodavatele plynu?

Přemýšlíte o změně dodavatele plynu, ale nechcete naletět nepoctivým šmejdům? V tom případě byste měli brát v potaz i jiné aspekty, než jen nízkou cenu. Důvěryhodný dodavatel plynu by měl mít kvalitní prezentaci, dostupný klientský servis a srozumitelné smluvní podmínky.

  • 26. června 2023
bulb
main-article

Jak na změnu dodavatele elektřiny?

Rozčilují vás vysoké účty za elektřinu? Možná byste u jiného dodavatele platili méně. Nemusíte se bát papírování spojeného se změnou dodavatele – naši operátoři udělají většinu práce za vás. Podívejte se, jak jednoduše na změnu dodavatele elektřiny.

  • 13. června 2023

Starší články

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru