Když nemůžete sehnat odborníka aneb jak se stát elektrikářem

Jednodušší než rychle sehnat dobrého elektrikáře je v dnešní době tento obor raději vystudovat. Nevěříte? Je to snadnější, než si myslíte.

  • 13. ledna 2021
bulb

Když nemůžete sehnat odborníka aneb jak se stát elektrikářem

main-article
bulb
main-article

Výpadky elektřiny online: Kde najít přerušení dodávek?

Výpadek elektřiny už zažil nejspíš každý z nás. Jak poznat, zda vám pouze vypadává jistič, nebo se jedná o přerušení dodávky? Na jakých webových stránkách najdete informace o odstávce elektřiny v místě vašeho bydliště? To všechno se dozvíte v našem článku.

  • 6. ledna 2021
bulb
main-article

Rozvody v bytě: Jak na elektroinstalaci?

Dnes se doma bez elektřiny neobejdete. Uznáváme. Zní to jako klišé, ale je to pravda, kterou nelze popřít. Máme pro vás pár tipů, jak si ve vašem bytě poradit s rozvody elektřiny a na co se připravit.

  • 5. ledna 2021
bulb
main-article

Rok 2021 bude ve znamení zdražování elektřiny, domácnosti ale mohou stále ušetřit

Velcí dodavatelé v posledních měsících zlevňovali. Vše ale může být v dohledné době jinak a rok 2021 se zapíše možná tím, že spotřebitelům opět začala elektřina zdražovat. Domácnosti ale mají stále mají možnost si nízké ceny elektřiny zafixovat a šetřit až tisíce korun ročně.

  • 4. ledna 2021
bulb
main-article

Streamování her v roce 2021. Ušetříte na vlastním herním vybavení a elektřině

Rok 2021 přináší zásadní novinky pro hráče. Zatímco dodnes bylo třeba vlastnit herní konzoli s mechanikou, která má větší paměť, kvalitní grafickou kartu a potřebný výkon, teď bude stačit jen připojení k internetu. Streamování her už je nějaký čas běžné hlavně v zahraničí a nově ho vyzkoušela také sociální síť Facebook.

  • 22. prosince 2020
bulb
main-article

Zatmění slunce otestovalo připravenost na náhlý výpadek fotovoltaiky

Úplné zatmění slunce se vrátilo po roce a půl do Chile a Argentiny. Tento strhující úkaz, který má ve státech orientovaných na obnovitelné zdroje vliv také na energetiku, bylo možné i přes nepříznivé počasí sledovat 14. prosince 2020 od 13:03:44 místního času.

  • 16. prosince 2020

Starší články

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru