Volkswagen e-up!: Každodenní praktičnost s elektrickým pohonem

Městský šikula, nákupní kabelka, kompaktní vozítko. Bez ohledu na to, jak se ho rozhodnete zařadit, odhaluje výhody čistě elektrického pohonu v každodenním provozu. Tedy v podmínkách, ve kterých hraje hlavní roli praktičnost a svižnost. Volskwagen e-up! se řadí k nejdostupnějším elektromobilům na českém trhu a jeho vlastnosti dokáží překvapit.

  • 20. září 2018
bulb

Volkswagen e-up!: Každodenní praktičnost s elektrickým pohonem

main-article
bulb
main-article

Roztomilé autíčko Microlino začne brázdit ulice evropských měst od příštího roku

Poprvé se ukázalo světu jako zdařilý koncept už v roce 2016 na autosalonu v Ženevě. Od té doby „ujelo“ dlouhou cestu a v tuto chvíli je již zájemcům téměř na dosah. Nedávno totiž úspěšně absolvovalo poslední potřebné testy, a tak může směle vyjet na evropské silnice. Jeho tvůrci už nechtějí na nic čekat, výroba začíná letos v prosinci.

  • 14. září 2018
bulb
main-article

Elektromobil s vůní lesa a karosérií pokrytou solárními panely má přes 7 tisíc objednávek

V čarovném hvozdu se prohánějí jednorožci a vedle na palouku se sluní magické elektroauto s mechovou zahrádkou pod palubní deskou. Jako z říše pohádek působila loni zpráva o chystaném autě z dílny německého Sono Motors, které je vybaveno 330 solárními panely a mechem pro čistění vzduchu. Dnes to vypadá, že elektrická pohádka na 4 kolech se brzy stane skutečností, protože v ní věří již tisíce lidí.

  • 3. září 2018
bulb
main-article

Hyundai Ioniq Electric: Elegantně za výkonem a aerodynamikou

Elektromobil Hyundai Ioniq Electric je synonymem energetické účinnosti. Důkazem je první místo v hodnocení ADAC EcoTest 2017 německého autoklubu ADAC. Avšak příkladná ohleduplnost vůči životnímu prostředí není to jediné, čím se model může pochlubit. Korejská automobilka na Ioniq v oblasti ekologických automobilů sází a na atraktivitě nabídky je to pozitivně znát.

  • 23. srpna 2018
bulb
main-article

Nový Nissan Leaf 2018: Vylepšený nástupce s nulovými emisemi

První sériově vyráběný elektromobil Nissan Leaf se na trhu poprvé objevil v roce 2010 a rovnou získal titul Auto roku 2011. V roce 2018 přichází jeho nástupce a kromě atraktivního designu přináší také celou řadu zajímavých technologií. To vše s cílem zvýšit dojezd na jedno nabití a ukázat, že nastala chvíle rozloučit se s benzínem jednou provždy.

  • 16. srpna 2018
bulb
main-article

Jaguar I-Pace: Kompaktní SUV s ryze elektrickým pohonem

Britská automobilka ukazuje fanouškům elektromobility vlastní kombinaci vysokého výkonu, luxusu a nulových emisí. Kompaktní SUV Jaguar I-Pace má velké ambice, hromadu praktických technologií a futuristický design, který dokáže na trhu zaujmout. Ze zákaznické přízně by elektromobil od Jaguaru nejraději vytlačil populární Teslu Model X.

  • 9. srpna 2018

Starší články

Jak vypadá místo největší jaderné katastrofy v dějinách po více než 30 letech? Zajeli jsme se do Černobylu a jeho okolí podívat.

Nahoru