Škoda Enyaq: Nejluxusnější novinka automobilky?

Výrobci automobilů představují stále větší množství vozů na elektrický pohon. Výjimkou není ani mladoboleslavská Škoda. Česká automobilka na začátku září představila model Škoda Enyaq – vůz, který symbolizuje novou éru. Zjistěte podrobnosti o nejluxusnější a nejdražší Škodě na trhu.

  • 17. září 2020
bulb

Škoda Enyaq: Nejluxusnější novinka automobilky?

main-article
bulb
main-article

Distribuční sazba D27d: Ideální při nabíjení elektromobilu

Vlastníte elektromobil? Pak máte právo zvolit si speciální distribuční sazbu D27d. Jedná se o vůbec jednu z nejvýhodnějších sazeb s velmi levnou kilowatthodinou v nízkém tarifu. Přidanou hodnotou je, že levnou elektřinu můžete čerpat ve večerních a nočních hodinách pro všechny spotřebiče v domácnosti nebo svícení.

  • 2. září 2020
bulb
main-article

Vyplatí se jezdit elektromobilem?

Elektromobilů jezdí na evropských silnicích čím dál tím více. Tento trend lze vzhledem ke snahám o ochranu životního prostředí očekávat i budoucna. Zaměřme se však na ekonomický aspekt elektromobility. Vyplatí se jezdit elektromobilem?

  • 24. srpna 2020
bulb
main-article

Způsobí Dacia v příštím roce revoluci na trhu s elektromobily?

Pokud něco odrazuje řidiče v České republice od koupi elektromobilu, tak je to především jejich vysoká cena. Automobilka Dacia však již několikrát dokázala, že právě s cenou se umí oproti konkurenci dostat výrazně níž. Příští rok by měla Dacia v Evropě uvést svůj první elektromobil a nepřekvapí, že cílí na to stát se nejlevnějším autem s elektrickým pohonem na evropském trhu.

  • 23. června 2020
bulb
main-article

Nejrychlejší elektromobily: Které ohromí zrychlením v roce 2020?

Počet elektromobilů v poslední době stoupá poměrně rychle. Jedním z důvodů je, že se jedná o dopravu bez výfukových zplodin, což oceňují především větší města. Zlé jazyky však tvrdí, že autům s klasickým motorem se nikdy nevyrovnají. Jak to tedy je s výkonností elektromobilů a jaké rychlosti mohou dosáhnout? Připravili jsme pro vás údaje o nejrychlejších osobních vozech, které pohání elektřina.

  • 17. června 2020
bulb
main-article

Recyklace akumulátorů z elektromobilů: Poradíme si s ní, nebo nás baterie zavalí?

Recyklace baterií do elektromobilů je velkým tématem, které vzbuzuje emoce jak u milovníků, tak i u odpůrců elektromobility. Zjistěte, kde byla situace s použitými akumulátory opravdu nahnutá a přečtěte si, jaké jsou v dnešní době možnosti opětovného využití.

  • 10. června 2020

Starší články

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru