Kolik wattů i korun spotřebuje vaše lednice, televize či PC? Podívejte se na 7 situací

Jedna babka povídala, že největším žroutem elektřiny v domácnosti je lednice. A čtyři z pěti babek vám potvrdí, že u rodin, které elektřinou netopí, ani neohřívají vodu, to většinou platí. Pátá babka, která tomu hodně rozumí, navíc dodá, že velmi záleží na tom, jak starou lednici máte, jak často používáte sušičku anebo jestli doma máte herního maniaka, co tráví dlouhé hodiny na počítači.

  • 23. února 2023
bulb

Kolik wattů i korun spotřebuje vaše lednice, televize či PC? Podívejte se na 7 situací

main-article
bulb
main-article

Chodící lednice a chytrá láhev na víno: Vychytávky do kuchyně, bez nichž se asi obejdete

Samořídicí chladnička se na trh může dostat dřív než samořídicí auta. Když na ni zavoláte a použijete magickou formulku, vyrazí z kuchyně a doveze vychlazené pivo, česnekovou pomazánku i marinovanou mrtvolu z mafiánské rodinné sešlosti až k vám na pohovku, ze které se nechcete zvedat. Předtím ji samozřejmě musíte naplnit. Jaké kuriózní vychytávky možná míří do našich kuchyní?

  • 23. října 2017
bulb
main-article

Zapomenutý nákupní seznam? Samsung představil lednici, která si zásoby ohlídá sama

Bojujete při nákupech potravin se zapomnětlivostí? Chytrá lednice Family Hub, kterou jihokorejský Samsung představil na mezinárodním veletrhu CES v Las Vegas, bude takřka nakupovat za vás. A nejen to. Že nevěříte? Věřte!

  • 18. ledna 2016
bulb
main-article

Šetříme energie v kuchyni: Jak ekonomicky vařit a skladovat potraviny?

Jaká je nejlevnější kilowatthodina elektrické energie? Ta, kterou nespotřebujete. Proto se nechte inspirovat našimi tipy a triky, jak snížit výdaje za elektřinu a vodu díky šetrnému vaření a správné údržbě kuchyňských elektrospotřebičů.

  • 5. prosince 2013

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru