7 tipů, jak ušetřit peníze za vodu a její ohřívání

Víte, že 20 % výdajů za energie běžné domácnosti spolyká ohřev teplé vody? Podívejte se na 7 praktických tipů, které dokáží čtyřčlenné rodině ušetřit 5 až 8 tisíc ročně na účtech za vodu a její ohřev. Skvělé věci umí správně vybrané šetřiče vody. Ideální je nakombinovat je s triky, které nestojí ani korunu. Přesvědčte se, že ani větší úspora vody neznamená ztrátu pohodlí.

  • 15. října 2015
bulb

7 tipů, jak ušetřit peníze za vodu a její ohřívání

main-article
bulb
main-article

PREmobilita – jízda na elektřinu přináší minimální náklady na provoz

Automobily, motocykly, kola, koloběžky, tříkolky a další dopravní prostředky v čím dál větší míře využívají ke svému pohybu elektřinu. Obrovskou výhodou tohoto způsobu dopravy jsou minimální náklady na provoz, schopnost všech řešení nabíjet z klasické zásuvky a s tím související prakticky neomezená mobilita. Vyzkoušejte si ji se službou PREmobilita od Pražské energetiky (PRE).

  • 16. března 2015
bulb
main-article

Termovizní měření budov a elektrických zařízení: Jak pomůže ušetřit?

Zkusili jste už kdejaký nápad, abyste ušetřili náklady za teplo, ale stále vám nějaký zašitý energetický šotek ukrajuje výdaje z vašeho rodinného rozpočtu? Jedním ze způsobu, jak odhalit jinak neviditelná místa, kde dochází k únikům tepla, je termovizní měření. Jak na to? Můžete si půjčit termokameru v Centru služeb PRE nebo si domluvit prohlídku technika s termovizními přístroji.

  • 22. října 2014

Vyplatí se pořídit solární panely na rodinný dům? Zjistěte, jaké dotace můžete získat a kolik ušetříte s domácí fotovoltaikou za elektřinu.

Nahoru