Jezdím v počítači na kolech, říká jediný český taxikář s vlastní Teslou

Se štěstím k ojetému elektromobilu přišel. Tak začíná příběh Ondřeje Hunčovského, jediného taxikáře v České republice, který vozí lidi ve vlastní Tesle. Prozradil nám, že chodci někdy vytahují foťáky, když kolem projíždí, proč občas musí zachraňovat zoufalé cizince u českých dobíjecích stanic i jakou náhodou se mu ojetý Model S podařilo získat.

  • 15. září 2017
bulb

Jezdím v počítači na kolech, říká jediný český taxikář s vlastní Teslou

main-article
bulb
main-article

Tesla Model 3: Netrpělivě očekávaný elektromobil pro masy poprvé vyjel do ulic

Fanouškům Tesly se tají dech. Před pár dny obletěly svět první fotky elektromobilu, který nejspíš rozhodne o úspěchu či pádu Muskova impéria. Nyní lze shlédnout vyleštěný Model 3 i na videu. V USA se bude prodávat za 35 tisíc USD (asi 800 tisíc Kč). První vůz skončil v garáži Elona Muska, proto se bližší podrobnosti o této novince dozvíme až 28. července, kdy Model 3 obdrží prvních 30 řidičů.

  • 11. července 2017
bulb
main-article

Rival Tesly ukázal nový elektromobil. Fisker EMotion ujede na 1 nabití 640 km

Do ringu s elektromobily vstoupil nový hráč. Legenda mezi automobilovými designéry, Henrik Fisker, představil elektroauto Fisker EMotion, které má šlapat na paty Tesla Motors. Když se chytne první luxusní sedan pro bohatší vrstvy, brzy bude následovat cenově dostupnější vůz pro střední třídu. Co myslíte, má se Elon Musk bát nové konkurence?

  • 3. července 2017
bulb
main-article

Alza už v internetovém obchodě prodává i elektromobily Tesla

Vymazlené kousky z automobilové rodiny Tesla můžete od konce června objednat i přes internet. Alza.cz nabízí aktuálně pouze dva kusy v červeném provedení, ale slibuje přidávat postupně další. Pokud vás na bankovním kontě tíží pár milionů, nyní si můžete online „vyklikat“ Tesla Model S 75 D za 3 milony nebo Tesla Model X 100 D za 3,5 milionu.

  • 27. června 2017
bulb
main-article

Solární tašky Tesla jdou na dračku. Naše konkurence je v háji, zní silácky z Tesly

Firma profláknutá hlavně rychlými elektromobily nedávno začala prodávat své solární střechy a už má pro letošní rok vyprodáno. „Kdo se nyní pustil do výroby solárních tašek, je v háji,“ nechal se slyšet Peter Rive, technologický ředitel Tesly odpovědný za solární produkty. Jde jen o přehnané vychloubání, nebo má pro svá slova pádné důvody?

  • 26. června 2017
bulb
main-article

Výkonný Tesla Supercharger V3 nabije elektromobil během pár minut

Příští dobíjecí stanice Supercharger V3 od Tesly by měla přinést řešení problému zdlouhavého nabíjení elektromobilů, které doposud odrazovalo řadu potenciálních zájemců o tento typ vozidel. U plánované dobíjecí stanice Supercharger V3 by měl řidič elektromobilu Tesla strávit podobné množství času, které by potřeboval ke klasickému tankování.

  • 6. února 2017

Starší články

Co nás bude vozit dřív než hoverboardy a létající auta? Nahlédněte do blízké budoucnosti dopravy.

Nahoru